ogłoszenia towarzyskie,anonse towarzyskie,ogłoszenia erotyczne,anonse erotyczne,ogłoszenia,anonse,towarzyskie,sex oferty

» załóż konto

zapomniałeś hasła?

Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu www.eanonse.net

 

1) Serwis jest przeznaczony tylko i wyłącznie osób pełnoletnich.

2) Ogłoszenia będą przyjmowane jedynie od osób deklarujących pełnoletność. Osoba dodająca ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za jego treść.

3) Treść opisu jak i zdjęcia nie może zawierać: pełnych danych osobowych, danych kontaktowych (telefon, adres, itp.), reklamy czy też adresów stron internetowych, do udostępniania tych danych służy link w panelu do zarządzania profilem - Udostępnij dane kontaktowe.

4) Zamieszczając swój anons w naszej bazie są Państwo odpowiedzialni za podane w nim dane.

5) Wszystkie ogłoszenia po akceptacji są umieszczane na naszym serwisie pod warunkiem, że nie znajdują się w nich informacje niezgodne z polskim prawem.

6) Ogłoszeń obraźliwych, rasistowskich, godzących w uczucia religijne oraz niezgodnych z polskim prawem nie będziemy umieszczać.

7) Zamieszczając ogłoszenie zgłaszający potwierdza, że dysponuje wszelkimi prawami do informacji oraz materiałów zawartych w ogłoszeniu (zdjęć). Wyraża zgodę na prezentację

przez serwis danych w sieci Internet oraz wykorzystanie ich w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz. U nr 133 z 1997r.).

8) Osoba dodająca ogłoszenie ze zdjęciem potwierdza iż zdjęcie należy do niej oraz wyraża zgodę na publikacje zdjęcia na łamach naszego serwisu.

9)Treści ogłoszeń towarzyskich są moderowane i jeśli zawierają rażące błędy stylistyczne jak i ortograficzne są poprawiane, jednak treść merytoryczna ogłoszeń nie zmienia się.

10) Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub usunięcia ogłoszenia, któremu będzie towarzyszyć odpowiednie wyjaśnienie oraz do natychmiastowego usunięcia anonsu po stwierdzeniu, że ogłaszający dodał nieprawdziwe dane lub zdjęcia.

11) Serwis nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu powstałe z przyczyn niezależnych, losowych lub wynikłych z prowadzonych prac konserwacyjnych oraz za niewygody powstałe w wypadku zamieszczenia ogłoszenia przez osoby trzecie w czyimś imieniu, np. jako forma żartu, dowcipu.

12) Administratorzy serwisu nie wyrażają zgody na wykorzystywanie lub przetwarzanie informacji i materiałów zawartych w serwisie.

13) Redakcja serwisu może usunąć ogłoszenie bez podania powodu.

14) Administrator serwisu zastrzega sobie prawo wykonania telefonu celem weryfikacji prawdziwości danych zawartych w treści ogłoszenia.

15) Nie ponosimy odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia ogłoszenia na łamach naszego serwisu. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu GG oraz zdjęcia.

16) Ogłoszenie nie może zawierać treści niezgodnych z prawem polskim lub międzynarodowym.

17) Ogłoszeniodawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych.

18) Informacje zawarte na stronie mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.

19) Treść ogłoszeń oraz dane mogące pomóc w zlokalizowaniu ogłoszeniodawcy, mogą być przekazane odpowiednim organom zgodnie z obowiązującymi przepisami.

20) UWAGA DLA WSZYSTKICH DOWCIPNISIÓW: Jeżeli uważasz, że dasz komuś w kość umieszczając nieprawdziwe ogłoszenie z jego/jej numerem telefonu czy e-mailem to namyśl się trzy razy. W sprawach "dowcipnisiów" ściśle i skutecznie współpracujemy z poszkodowanymi i policją.

21) Serwis jest wyłącznie pośrednikiem internetowym w nawiązywaniu znajomości i nie odpowiada za sprawy sporne wynikłe z ewentualnego zapoznania się Internautów.

22) Zamieszczenie ogłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

23) Redakcja serwisu zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania właścicieli ogłoszeń.

TOP  50  NAJLEPSZEJ  EROTYKI SEX FETYSZ - RAJSTOPKI, MAJTECZKI

Serwis nasz prezentuje sprawdzone prywatne ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne ze zdjęciami w kategoriach panie, panowie i pary.
  Dajemy możliwość  nawiązania  kontaktu pomiędzy osobami szukającymi przyjaźni, miłości i seksu.
Strona zawiera treści erotyczne.
Mogą ją oglądać jedynie osoby które ukończyły 18 lat.